З сабвуфером

Сабвуфер використовується в акустичних системах для генерації об'ємного, але при цьому приємного баса. За рахунок цього звук стає більш реалістичним і насиченим. Застосовуватися сабвуфер може в комплекті з різною кількістю колонок, що використовуються для відтворення середніх і високих частот.

Аудіосистема R40BT Black

Аудіосистема R40BT Black

НОВИНКА

Hi-Fi звучання

Потужність 60 Вт

Bluetooth 5.0

Корпус з деревини

Детальніше
Аудіосистема R40BT White

Аудіосистема R40BT White

НОВИНКА

Hi-Fi звучання

Потужність 60 Вт

Bluetooth 5.0

Корпус з деревини

Детальніше
Аудіосистема H200

Аудіосистема H200

Потужність 2x10 Вт

Живлення від USB

Підсилювач Class D

Управління на передній панелі

Червоне LED підсвічування

Детальніше
Аудіосистема R211U

Аудіосистема R211U

Потужність 2x1.5 Вт

Живлення від USB

Дерев'яний корпус

Управління на передній панелі

Для ноутбука та ПК

Детальніше
Аудіосистема U213A

Аудіосистема U213A

Потужність 2x1.8 Вт

Живлення від USB

Стильний дизайн

Управління на передній панелі

Для ноутбука та ПК

Детальніше
Аудіосистема V620plus

Аудіосистема V620plus

ЛІДЕР ПРОДАЖІВ

Потужність 2x1.2 Вт

Живлення від USB

Блакитне підсвічування

Регулювання звуку на кабелі

Металевий гриль

Детальніше
Аудіосистема R219

Аудіосистема R219

Загальна потужність 6 Вт

Корпус з МДФ

Класичний стриманий дизайн

Детальніше
Аудіосистема V520

Аудіосистема V520

Потужність 2x2 Вт

Живлення від USB

Глянцевий чорний колір

Регулювання звуку на кабелі

Для ноутбука та ПК

Детальніше
Аудіосистема T-60X

Аудіосистема T-60X

ЛІДЕР ПРОДАЖІВ

Потужність 110 Вт

Караоке система на два мікрофона!

LCD-дисплей

USB / CARD (SD / MMC / MS) reader

Вбудований FM тюнер

Пульт ДУ в комплекті

Детальніше

Фірмові акустичні системи F&D призначаються для широкого кола споживачів. Тим, кому замало звичайної стереоакустики, варто звернути увагу на моделі, в комплекті з якими поставляється сабвуфер. Даний пристрій дозволяє значно розширити нижню межу діапазону частот, що забезпечує повне занурення в звучання незалежно від контенту, що відтворюється. Особливо добре ефект відчувається під час перегляду фільмів або запуску ігор з великою кількістю активних сцен.

Як працює сабвуфер?

Сабвуфер це окрема колонка, призначена переважно для установки на підлозі. Вона має лише один низькочастотний динамік, вбудований у корпус певної форми. Ця форма дозволяє йому відтворювати бас м'яко і ненав'язливо, роблячи його глибоким і приємним. Навіть різкі низькочастотні звуки пом'якшуються, що забезпечує комфорт при прослуховуванні. Щоб на сабвуфер не потрапляли частоти, які він не здатний передати, у схемі таких акустичних систем передбачено наявність контролера та фільтра. Таким чином, на динамік надходить лише відповідний сигнал, і він звучить чисто та без дефектів.

Наявність сабвуфера рекомендується всім акустичних систем, що використовуються в режимі домашнього кінотеатру. Тільки з його допомогою можна розкрити справжню глибину звуку, що особливо важливо у напружених активних сценах. Сабвуфер дозволяє досягти повного занурення у фільм і відчути себе учасником подій, особливо при правильному налаштуванні. Більш дорогі фірмові акустичні системи Фенд з сабвуфером можуть мати окремий вхід для підключення на нього вже відфільтрованого сигналу. Це необхідно, щоб передавати чисту звукову доріжку, де присутні лише низькі частоти. Такий підхід дозволяє досягти звучання, задуманого спочатку творцем фільму, гри або музики, записаної з поділом на окремі потоки для кожного типу динаміків.

Якими бувають акустичні системи із сабвуфером?

На вибір користувачам пропонується кілька типів акустики, оснащеної активними сабвуферами:

  1. Стандартні акустичні системи 2.1. Мають пару стереоколонок, на додаток до яких поставляється сабвуфер. Оптимальні для використання разом зі стаціонарним комп'ютером, оскільки дозволяють отримати ідеальне звукове оточення під час розташування безпосередньо перед ним.
  2. Акустичні системи 5.1. Є переважно домашні кінотеатри, призначені для створення повноцінного звукового оточення. Мають парні фронтальні та тилові колонки, а також одну центральну, що дозволяють розмістити джерела звуку з усіх боків. Сабвуфер є обов'язковим доповненням, оскільки колонки не можуть відтворювати низькі частоти та обладнані середньочастотними та високочастотними динаміками.
  3. Саундбари із сабвуфером. Саундбар призначений для покращення якості звучання телевізора в тих випадках, коли розміщення домашнього кінотеатру не потрібно або взагалі неможливе. У такому випадку рекомендується купувати таку акустичну систему разом з сабвуфером, оскільки навіть найкращі саундбари не можуть забезпечити достатньої глибини звучання низьких частот, що може негативно позначитися на відчуттях відеоконтенту.
  4. Портативні колонки. Навіть для портативних акустичних систем компанією Fenda Technology було розроблено технологію, що дозволяє вбудувати сабвуфер. Він розширює нижній діапазон звучання, що особливо важливо для компактних пристроїв, які просто нездатні без нього опуститися нижче порога в 150-200 Гц.

Завдяки такій різноманітності підібрати акустику з сабвуфером для певних умов досить просто. Але, навіть визначившись із необхідною потужністю та конфігурацією, користувачеві залишиться доступним вибір ще й зовнішності колонок. У каталозі можна знайти моделі, які гармонійно виглядатимуть в кімнатах з різним оформленням, починаючи від класики і закінчуючи модерном або мінімалізмом.

Як придбати акустичну систему, що сподобалася, з сабвуфером?

Фірмовий каталог акустичних систем Fenda Audio із сабвуфером дозволяє ознайомитися з усіма існуючими моделями в одному місці, що значно спрощує вибір. Однак для покупки доведеться скористатися послугами одного з партнерських магазинів, з якими укладено договір роздрібної реалізації продукції компанії. На кожній картці акустичної системи є кнопка «Де купити». Натиснувши на неї, користувач потрапляє на сторінку з переліком магазинів, де можна зробити замовлення на доставку або купити потрібну модель безпосередньо у виставковому залі. У цьому списку є безліч великих мережевих магазинів, що мають представництва у всіх містах країни. Тому зробити покупку з їхньою допомогою буде досить просто.

Якщо відповідного магазину в найближчому місті немає, завжди можна оформити доставку на будь-яку адресу за допомогою відповідної кур'єрської компанії. Купівля на відстані є повністю безпечною, оскільки компанія Fenda постійно стежить за тим, щоб у магазинах зі списку продавалася лише оригінальна продукція, яка проходить кілька етапів контролю якості та має гарантію. У разі виникнення будь-яких питань, що стосуються коректності роботи куплених колонок, користувач зможе звернутися за гарантійним обслуговуванням так само, якби придбав акустику самостійно у звичайному магазині.

Не рекомендується купувати стовпчики в магазинах, яких немає в цьому списку, оскільки є високий ризик випадково купити підробку. Компанія F&D набула широкого поширення завдяки високій якості продукції, внаслідок чого з'явилася велика кількість наслідувачів, які підривають її авторитет через виробництво під цим брендом контрафактної продукції. Купівля в рекомендованому магазині, навпаки, гарантує, що акустика буде найкращої якості, оскільки купити підробку там просто нереально.