Питання та відповіді

СЛУЖБА ПІДТРИМКИ

(044) 303-90-35

info@exims.com.ua

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Гарантія на акустику F&D становить 12 місяців. Для сервісного обслуговування ви можете вибрати СЦ в будь-якій точці України.

У нас в офісі є можливість замовити мікрофон до вашої акустики, а пульти ДУ можуть бути в наявності в нашому головному сервісному центрі. Ось контакти: (044) 303-90-36.

Зв'яжіться, будь ласка, з одним з наших сервісних центрів. Список сертифікованих СЦ.

Вам знадобиться:

1. Чітке формулювання недоліків товару.
2. Товар з недоліком.
3. Гарантійний талон, у якому розбірливо записано назву виробу, модель і серійний номер товару, дату придбання, найменування та адресу продавця, печатку та підпис продавця.

Ми не радимо Вам це робити. Самостійний розбір акустики знімає її з подальшого гарантійного обслуговування.

Підключення відбувається за допомогою проводів, які йдуть в комплекті. Якщо в телевізорі немає компонентних виходів, то дана акустична система може працювати тільки в режимі псевдо 5.1 через вхід для навушників. Якщо у вас є DVD / HD програвач / плеєр / приставка, а в ньому є дані виходи (компонентні), то тоді ви зможете підключити вашу систему до телевізора, щоб вона працювала в повноцінному режимі 5.1.

1. Підключіть АК до системи живлення (вставте вилку в розетку (220V).

2. Увімкніть живлення на самій АК (кнопка на задній стороні сабвуфера).

3. Вставте Flash (USB) накопичувач з музикою у відповідний роз'єм ваших колонок.

4. Натискаєте кнопку "source" на передній панелі сабвуфера і утримуєте її 2 - 3 секунди. На дисплеї з'являється вказівка ​​яке джерело відтворення активний в даний момент. USB / FM / AUX. Якщо флешка вставлена, музика починає програватися автоматично. За допомогою цієї ж кнопки "source" швидко натискаючи на неї ви можете змінити джерело відтворення (натискувати не утримуючи).

Драйвер до акустики не потрібен, так як з'єднання відбувається по bluetooth каналу. Драйвер може бути необхідний bluetooth адаптеру (якщо Ваш комп'ютер або ноутбук не підтримує bluetooth). Якщо ПК його підтримує, тоді необхідно налаштувати bluetooth безпосередньо на ньому, зробіть його активним. Важливе зауваження: версія bluetooth на Вашому ПК або адаптера повинна бути 2.1 + EDR і вище.

Підключення різних моделей до телефону або смартфону можливо декількома способами. Найпоширеніший — через Bluetooth. Для того, щоб підібрати модель з можливістю телефонного підключення, потрібно перейти на бажану категорію акустичних систем (портативні колонки, акустика 2.0 або 2.1) і з допомогою фільтра вибрати опцію "Для телефону". Після чого на сторінці відобразяться музичні колонки з обраним критерієм.

Так, звукові панелі Fenda Audio мають кілька способів підключення, наприклад, OPT, COA, AUX, USB. У категорії "Soundbar" можна вивчити характеристики і підібрати модель під свій телевізор, в якому немає wi-fi або Bluetooth.