Soundbar

Звукова панель (soundbar) дозволяє отримати якісний багатоканальний звук, не займаючи акустикою всю кімнату. Саундбари виготовляються у вигляді порівняно невеликій горизонтальній колонки, яку можна розмістити під або перед телевізором. Завдяки детальним налаштувань від нього можна домогтися глибокого і ідеального звучання.

Soundbar T-388

Soundbar T-388

НОВИНКА

Bluetooth 4.0

Потужність акустики 140 Вт

Підключення OPT, COA, AUX, USB

Бездротове підключення звукової панелі і сабвуфера

Детальніше
Soundbar T280

Soundbar T280

Потужність 90 Вт

Bluetooth 4.0

Ідеальний саундбар для ТВ

Optical, Coaxial, USB, AUX

Унікальний дизайн

Детальніше
Soundbar Т-160Х

Soundbar Т-160Х

Потужність 40 Вт

Багатоканальне звучання для домашнього кінотеатру

Bluetooth 4.0

Детальніше
Soundbar T-360X

Soundbar T-360X

Потужність 80 Вт

Багатоканальне звучання для домашнього кінотеатру

Звукова панель + сабвуфер

Bluetooth 4.0

Детальніше

  Майже всі сучасні телевізори, навіть преміального рівня, мають один спільний недолік - досить слабкий звук, якість якого різко контрастує з чіткою, яскравою, деталізованої картинкою зображення. Але усунути цей недолік можна, причому досить просто - потрібно лише купити і підключити до свого ТВ саундбар, щоб почати насолоджуватися звучанням найвищого рівня.

  Саундбар (sound bar, soundbar, саундбар) - спеціальна аудіосистема для телевізора. Цей вид техніки розроблений спеціально для підключення до ТВ, хоча деякі з них можна приєднувати до комп'ютера або використовувати незалежно (наприклад, для стріммінгового прослуховування музики). Це компактні звукові панелі, що виконуються в стильному, лаконічному дизайні, що підключаються до ТВ кабелем, через WI-FI або Bluetooth. Їх акустика з сабвуфером оптимізована для реалістичною передачі звучання і створення ефекту об'ємності, присутності. Це означає, що якщо в ТВ почне співати цвіркун, Ви не мали сумніву, що він десь поруч. Якщо у фільмі пролетить літак, Ви зі 100% реалізмом відчуєте, що він пролетів прямо над вами.

  Якщо Ви бажаєте придбати хороший саундбар для телевізора, рекомендуємо вивчити продукцію бренду F&D. Це сучасні панелі преміум-рівня. Кожна з моделей створена для того, щоб дарувати щільний, реалістичний, максимально насичений звук. Ми є ексклюзивним дистриб'ютором компанії Fenda Audio, тому у нас найнижчі ціни на техніку F&D в Україні!

  Види і особливості вибору звукових панелей

  Зараз можна знайти акустику з різними особливостями і функціями. Але в цілому ці пристрої досить схожі між собою - система в лаконічному виконанні, найчастіше комплектуються сабвуфером і пультом дистанційного керування. Більш глобальні відмінності між пристроями криються в підтримуваних форматах і кількості каналів, від чого залежить глибина і чистота звучання. Втім, вирішивши замовити sound bar марки F&D, про це Ви можете не хвилюватися - ми поставляємо і просуваємо тільки сучасне обладнання, що генерує чистий і об'ємний sound!

  В цілому, збираючись купити звукову панель, щоб зробити оптимальний для себе вибір в процесі необхідно звертати увагу на ряд аспектів:

  • Потужність. Найчастіше саме цей критерій є ключовим. У нас доступні варіанти, потужністю від 40 до 140 Вт. Навіть найменш потужного soundbar вистачить, щоб створити об'ємність звучання в приміщенні невеликої або середньої площі. Найпотужніші пристрою оптимально підходять для створення повноцінного домашнього кінотеатру.
  • Інтерфейси підключення. Тут все залежить від моделі вашого ТВ і звукових виходів, передбачених в ньому. У нас Ви можете вибрати саундбари зі входами AUX, USB, Optical, Coaxial, а також з бездротовим підключенням через блютуз 5.1.
  • Габарити. Пропонуємо повноцінні системи з сабвуфером, а також компактні панелі без нього. Ви можете зупинитися на будь-якому варіанті в залежності від своїх побажань, вимог і вільного місця для установки аудіосистеми.
  • Дизайн. Це суто суб'єктивний критерій, і вибір тут кожен робить на підставі власних уподобань, смаків. Головне - підібрати аудіопристр для ТВ так, щоб вони поєднувалися візуально, адже розташовані вони будуть в одній функціональній зоні.
  • Додатковий функціонал. F&D - сучасна техніка, тому крім якісного звуку і стильного дизайну інженери-розробники подбали про її функціональності. Вивчіть можливості систем, доступних у продажу, щоб підібрати ту, в якій є всі необхідні Вам функції.

  Доповнивши свій домашній кінотеатр системою sound bar, Ви на додаток до реалістичного зображення отримаєте живе, щільне звучання. Фільми, музика, телепередачі - дізнайтеся, що таке справжнє занурення в передачу, яка транслюється пристроєм реальність!

  Переваги покупки soundbar марки F&D

  Вирішивши купити саундбар для ТВ від компанії F&D, Ви автоматично отримуєте:

  • Техніку всесвітньо відомого виробника.
  • Живий, реалістичний, щільний і неймовірно якісний звук.
  • Компактне виконання і гарний зовнішній вигляд, завдяки чому колонки відмінно впишуться в інтер'єр.
  • Різні способи підключення, в тому числі бездротового через Bluetooth 4.0.
  • Кілька способів управління і великий додатковий функціонал.

  Пропонуємо аудіопанелі для ТВ з блютузом, вбудованим сабвуфером, ФМ-тюнером і іншими функціями, які допоможуть перетворити Ваш телевізор в багатофункціональний мультимедійний центр.

  Наші фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

  F&D - це відмінна якість від всесвітньо відомого бренду. Незалежно від того, що Ви виберете, можете бути впевнені - ваші очікування виправдаються на 100%!