Під мікрофон

Акустичні системи (музичні колонки), забезпечені мікрофонним входом або мікрофоном в комплекті в залежності від моделі, можуть використовуватися в якості установок караоке, а також для запису мовної програми або виконання пісень з електронних носіїв. Забезпечені можливістю регулювання параметрів вхідного сигналу.

Аудіосистема H200

Аудіосистема H200

Потужність 2x10 Вт

Живлення від USB

Підсилювач Class D

Управління на передній панелі

Червоне LED підсвічування

Детальніше
Аудіосистема T-60X

Аудіосистема T-60X

ЛІДЕР ПРОДАЖІВ

Потужність 110 Вт

Караоке система на два мікрофона!

LCD-дисплей

USB / CARD (SD / MMC / MS) reader

Вбудований FM тюнер

Пульт ДУ в комплекті

Детальніше
Аудіосистема T-30X

Аудіосистема T-30X

Потужність 56 Вт

Караоке система на один мікрофон

LCD-дисплей

USB reader

Вбудований FM тюнер

Пульт ДУ в комплекті

Детальніше
Портативна колонка T5

Портативна колонка T5

ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА

Загальна потужність 33 Вт

Версія Bluetooth 4.2

Роз'єми для підключення мікрофону і гітари

Фірмовий додаток

Детальніше
Портативна колонка T2

Портативна колонка T2

Потужність 30 Вт

Bluetooth 4,2

Функція караоке

До 8 годин безперервного звучання

USB-порт

Детальніше
Портативна колонка T2 FM

Портативна колонка T2 FM

ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА

Потужність 30 Вт

Bluetooth 4,2

FM- радіо

Функція караоке

До 8 годин безперервного звучання

USB-порт

Детальніше
Портативна колонка PA938

Портативна колонка PA938

Потужність 80 Вт

Зручна панель управління

LED підсвічування, стробоскоп, режимом світло-музики

Створена для організації яскравих вечірок

Управління через додаток Fenda

Детальніше
Аудіосистема T-400X

Аудіосистема T-400X

Загальна потужність 100 Вт

Сабвуфер 60 Вт.

Колонки 2х20 Вт

Bluetooth версія 4.0

NFC

Детальніше
Портативна колонка PA300

Портативна колонка PA300

НОВИНКА

Потужність 100 Вт

Bluetooth

Цифровий FM приймач

Динамічне підсвічування

Мікрофон

Детальніше

Наявність мікрофонного входу на панелі акустичної системи є вирішальним чинником для багатьох, оскільки він розширює можливості використання такого обладнання. У побуті такі колонки використовують в основному для виконання пісень під фонограму на різних застіллях, або для такої розваги, як караоке. Незалежно від того, з якою метою купується подібна акустика, необхідно розібратися, як правильно нею користуватися і на що звертати увагу під час виборів.

Як вибрати потрібну акустику під мікрофон?

Переглядаючи каталог від F&D можна помітити, що розроблено досить багато акустичних систем, оснащених мікрофонним входом, і вони далеко не завжди мають якісь зовнішні відмінності. Однак різниця між ними може критися не тільки в дизайні, а й у кількох базових характеристиках, на які варто звертати увагу при покупці. Серед них:

  1. Загальна потужність. Не варто плутати цей параметр із гучністю звучання. Колонка може буквально «кричати», але якщо її потужність буде занизькою, звук вийде швидше дратівливим, ніж приємним. Тому рекомендується набувати максимально потужних акустичних систем, ґрунтуючись на власному бюджеті, виділеному для даного заходу.
  2. Кількість окремих стовпчиків. Чим більше їх буде, тим повніше вдасться створити атмосферу довкола себе.
  3. Кількість мікрофонних входів та можливість окремого керування кожним з них. Дуже важливий момент, про який забувають багато любителів караоке. Адже зовсім не обов'язково намагатися співати разом в один мікрофон, коли існують моделі, що мають пару входів для окремих пристроїв. Якщо раптом сильно сподобалася акустична система з одним входом, а хочеться мати два мікрофони, рішення можна знайти у вигляді покупки окремої станції для бездротових пристроїв, яких може бути до чотирьох штук з підключенням до одного роз'єму.

Вивчивши дані параметри, вибрати одну систему, яка стане фаворитом, буде набагато простіше, ніж, не маючи жодного поняття про те, що ж насправді потрібно, просто намагатися купити відповідний пристрій, ґрунтуючись лише на його зовнішньому вигляді.

Як придбати модель, що сподобалася?

Розібравшись у параметрах та зробивши вибір, необхідно переходити до покупки. На офіційному сайті єдиного представництва в Україні Fenda Technology є можливість вивчити повний опис моделей акустичних систем та список роздрібних магазинів, де гарантовано продається оригінальна продукція та надається офіційна гарантія від виробника.

Для цього слід відправитися в каталог, знайти потрібну колонку або акустичну систему, відкрити картку з нею і відшукати на сторінці кнопку «Де купити». Натиснувши на неї, користувач потрапляє на сторінку зі списком перевірених партнерських магазинів, які є у більшості міст України. Якщо магазину зі списку в населеному пункті не виявилося, варто просто вибрати той, який сподобається, і зробити замовлення з доставкою додому за допомогою кур'єрської служби.

При такій покупці всі переваги, як гарантія або приваблива ціна залишаться, але самому їхати кудись не доведеться. Придбати техніку Фенда рекомендується тільки в магазинах цього списку, оскільки в інших можна потрапити на підробку, яка не відповідатиме параметрам оригінальної продукції або виявиться поганої якості, що призведе до швидкого виходу з ладу. Через популярність бренду такі підробки зустрічаються в «сірих» магазинах досить часто.

Навіщо можуть використовуватися портативні колонки з мікрофонним входом?

Ще одним популярним видом акустичних систем, представлених компанією Fenda у своєму каталозі є портативні колонки. Вони мають перевагу у вигляді можливості автономної роботи, що дозволяє брати з собою туди, де немає можливості підключитися до електричної розетки.

Такі колонки часто можна побачити у вуличних музикантів, які демонструють свій талант на публіці. Вони використовують колонки або програвання акомпанементу, або посилення звучання власного інструмента. Деякі створюють навіть цілі групи з кількох людей, чим здорово розважають городян, що проходять повз. Таке використання фірмових портативних колонок дозволяє їм краще розкрити свій талант, урізноманітнити репертуар та продемонструвати всім власні навички.

Якщо купувати колонку Fenda Audio для побутового використання, їй також не доведеться довго лежати без діла. Будь-яке свято на природі далеко від людей може перетворитися на галасливу вечірку, оскільки з собою можна взяти велику кількість улюблених треків та мікрофон, що дозволяє кожному гостю спробувати себе в ролі виконавця. А ємний акумулятор, вбудований у колонку, допоможе розтягнути торжество, щоб воно тривало якнайдовше. Якщо ж буде потрібно, колонку можна буде зарядити від звичайного Power Bank (повербанку), або навіть експлуатувати безпосередньо підключеною до нього.

Про що слід пам'ятати під час використання колонок із мікрофоном?

Оскільки мікрофон може посилювати власний звук, отриманий з колонок, щоб уникнути появи неприємних звукових ефектів рекомендується завжди тримати його таким чином, щоб він був відвернений від динаміків, а також не наближатися з ним впритул до колонки. Крім того, якщо перевищити гучність у невеликому приміщенні, то навіть при дотриманні цих заходів ймовірність виникнення негативних ефектів є досить високою.

Тому при експлуатації колонок з мікрофоном необхідно дотримуватись усіх рекомендацій, викладених в інструкції від виробника. Це дозволить отримувати лише позитивні емоції від різних заходів та поодиноких розваг, організованих за їх допомогою.