Акустика 2.1.

У комплект акустичних систем 2.1 входить сабвуфер, в корпусі якого розташовується підсилювач і плата управління, а також пара колонок-сателітів. Завдяки тому, що звук ділиться на програмному рівні, на низькочастотний динамік сабвуфера надходять тільки баси, в той час як сателіти відповідають за відтворення високих і середніх частот. Звучання виходить більш об'ємним і приємним.

Аудіосистема F190X

Аудіосистема F190X

НОВИНКА

Потужність 46 Вт

Bluetooth 5.0

Унікальний дизайн

Детальніше
Аудіосистема F770X

Аудіосистема F770X

НОВИНКА

Bluetooth 5.0

Потужна акустика - 76 Вт

Динамічна підсвічування сабвуфера

Детальніше
Аудіосистема T-300X

Аудіосистема T-300X

НОВИНКА

LED підсвічування сабвуфера

Потужність 70 Вт

FM-радіо з пам'яттю до 100 станцій

Bluetooth версія 4.0

Детальніше
Аудіосистема F560X

Аудіосистема F560X

Потужність 56 Вт

Фірмовий додаток для управління

Bluetooth 4.0

Детальніше
Аудіосистема A350Х

Аудіосистема A350Х

Насичене звучання та потужні баси

Загальна потужність 46 Вт

Bluetooth 4.0

Пульт дистанційного управління

Корпус сабвуфера з МДФ

Детальніше
Аудіосистема T-400X

Аудіосистема T-400X

Загальна потужність 100 Вт

Сабвуфер 60 Вт.

Колонки 2х20 Вт

Bluetooth версія 4.0

NFC

Детальніше
Аудіосистема T-200X

Аудіосистема T-200X

Потужність - 70 Вт.

Bluetooth 4.0

FM-tuner, USB-cardreader

Пульт дистанційного керування

Підсвічування

Детальніше
Аудіосистема F580X

Аудіосистема F580X

ЛІДЕР ПРОДАЖІВ

Потужність 70 Вт

Bluetooth версія 4.0

Фірмовий додаток для управління з телефону

FM тюнер

Детальніше
Аудіосистема A140X

Аудіосистема A140X

Потужність - 37 Вт

Bluetooth 4.0

FM-tuner, USB-cardreader

Пульт дистанційного керування

Підсвічування

Детальніше

Наша компанія пропонує придбати якісну акустику 2.1 від виробника F&D. В даному розділі ви знайдете широкий асортимент товару даної категорії.

Акустика 2.1 є універсальним рішенням для комп'ютера або домашнього кінотеатру. Вона забезпечує гарне звучання, і відмінно передає баси. Основною функцією такого пристрою є трансляція звуків фільмів і комп'ютерних ігор. Мова персонажів, вибухи і постріли будуть чутні особливо добре.

Висока якість звучання сильно залежить від технічних особливостей акустики 2.1. Спочатку наша компанія поставила перед собою мету надати продукт високої якості. Саме з цієї причини ми поставляємо товари від бренду F&D. Продукція це виробника користується популярністю серед клієнтів за рахунок стабільності роботи, привабливого дизайну і забезпечення якісного звуку.

Наш каталог буде на постійній основі поповнюватися новими моделями - Ви зможете купити акустику 2.1 за прийнятною ціною. Чому продукція бренду F&D затребувана? Які основні переваги у товарів, представлених в цьому розділі? Пропонуємо розібратися в цих питаннях.

Основні переваги акустики 2.1 від компанії F&D

Чому слід вибрати саме акустику 2.1. Розглянемо основні характеристики цієї системи.

Сучасна акустика 2.1 більше підходить для домашнього кінотеатру. Коли пролунав звук вибуху машини, то за відтворення відповідає саме сабвуфер. Він відмінно передає баси і додає позитивні враження від перегляду. Також перевагами такої системи є вартість, привабливий дизайн і потужний корпус. Купуючи комп'ютерну акустику 2.1, ви отримуєте пристрій для передачі всіх аспектів звучання.

Правильним рішенням буде придбання системи від перевіреного виробника. F&D є одним з найбільших розробників мультимедійної акустики 2.1 в світі. Розглянемо основні переваги продукції цієї компанії:

  1. Завдяки домашній акустиці 2.1 від Fenda Audio ви зможете створити широку звукову сцену, що значно поліпшить сприйняття від прослуховування музики та перегляду фільмів.
  2. В основі пристрою лежить технологія оптимізації звуку - акустика аналізує звукові джерела, і вибирає відповідні налаштування.
  3. Виробник F&D пропонує великий вибір систем з різною потужністю. Ви отримуєте можливість підібрати ідеальний варіант для конкретного приміщення.
  4. Привабливий дизайн подобається багатьом покупцям. У більшості моделей є динамічне підсвічування. Корпуси акустики 2.1 виконані в нейтральній кольоровій гамі - вони добре підходять для більшості елементів інтер'єру.
  5. Ви можете підключати колонки за допомогою Bluetooth або відтворювати музику прямо з USB флешки.

Продукція, яку ми надаємо, відмінно підійде для цінителів глибокого і насиченого звуку. Також більшість моделей оснащено цифровим радіоприймачем та дисплеєм з широким кутом огляду. Іншими словами, перед вами якісна і просунута акустика 2.1.

Чи варто купувати акустику 2.1 від F&D?

Виходячи з перерахованих переваг, можна зробити висновок, що вигідне придбання - акустика 2.1, купити яку зручно через сторінку нашого сайту з точками продажу. За довгі роки вона навчилася робити якісні пристрої для відтворення звуку. Якщо ви хочете отримати надійну мультимедійну систему за вигідною вартості, то можна розглядати варіант покупки товарів від нашого виробника.

Ще одним фактором, який слід враховувати, є співпраця з перевіреним постачальником. Ми є дистриб'ютором якісних мультимедійних систем F&D. Нашим основним завданням є поширення акустичних систем хорошого рівня на території України. Основною місією компанії є надання якісної акустики, щоб виконувати всі норми і ретельно продумуючи цінову політику.

За довгі роки виконання замовлень ми відпрацювали алгоритм співпраці до ідеального стану. Продукція F&D користується заслуженою довірою в більш ніж 80 країнах світу.

Особливості вибору акустики 2.1

В процесі вибору системи необхідно звертати увагу на такі параметри:

  1. Потужність. Стандартний показник сили звуку варіюється в межах 50-70 Вт, що дозволить забезпечити гарне звучання.
  2. Підтримка USB. Це дозволить відтворити формати MP3 і WMA.
  3. Робота через додаток. Сучасна система повинна управлятися за допомогою програми на смартфоні.
  4. Дальність дії Bluetooth становить до 15 метрів.
  5. Частотний діапазон повинен дорівнювати 30-90 ГЦ.

У разі виникнення питань рекомендуємо звернутися до фахівців нашої компанії для отримання консультації.