Живе звучання і сучасний дизайн F&D A180X

Акустична система 2.1 Fenda Audio (F&D) A180X відноситься до класу бюджетних варіантів, для комп'ютера або телевізора. Високочастотні колонки і низькочастотний сабвуфер дозволять поринути в атмосферу улюбленого фільму або захоплюючої гри.

Високочастотні колонки F&D A180X

Корпус колонки Fenda A180X

При знайомстві, справляють гарне враження. Корпус сабвуфера виконаний з МДФ, сателітів з якісного чорного матового пластика. Передня панель динаміків закрита декоративними решітками, формою нагадує грані алмаза. Виглядає система акуратно і стильно.

Потужність акустики

Загальна потужність системи 42 Вт, діаметр динаміка сабвуфера 6,5 дюймів, сателітів 3 дюйма.

Колонки мають компактні розміри 80 х 98 х 100 мм, і зручно розташуються на столі біля комп'ютера. Сабвуфер набагатомасивніший, його розміри 266х173х278,5 мм.

Компактні колонки F&D A180X

Екран A180X

На сабвуфере розташований світлодіодний екран, на який виводитиметься інформація про режими відтворення, композиціях. На верхній грані сабвуфера розташовані основні елементи керування системою: кнопки включення / вимикання, відтворення / пауза, перемикання між треками, роз'єм для підключення USB флешки.

світлодіодний екран акустика F & D A180X

Не можна проігнорувати сучасну технологію Bluetooth, яка дозволяє підключатися до акустики з телефону, планшета і слухати улюблену музику без використання довгих проводів, дальність дії підключення 15 м.

Комплектація A180 X

У комплекті поставки входить пульт ДУ, з якого можна управляти акустикою віддалено.

комплект акустика F&D A180X

Кнопка посилення баса дозволить Вам відрегулювати насиченість звучання.

Відтворення музики на максимальній гучності приємне без спотворень.

Потужності системи цілком достатньо для середнього розміру кімнати. 

За матеріалами: "meta.vn"