Запалюй на вечірці разом з портативної колонкою F&D T2

фото колонки на коліщатках Fenda Т2

Коли ми говоримо "портативна" про колонку Fenda T2, маємо на увазі, що вона працює від вбудованої батареї та може переміщатися на коліщатках. Колонка значного розміру і створена для любителів влаштувати гучну вечірку з караоке. Перевозити її зручніше в багажнику автомобіля. Нагадує зовнішнім виглядом чемодан, обладнана телескопічною ручкою і коліщатками.

Що в коробці?

Колонка упакована у велику коробку. Має пристойні вагу і розміри.

фото зовнішній вигляд Fenda Т2

Запакована надійно. Усередині ви знайдете: саму колонку, кабель зарядки, пульт, бездротовий мікрофон, AUX кабель для підключення смартфона довжиною 1 м, інструкцію і гарантійний талон.

Зовнішній вигляд F&D T2

F&D T2 мають прямокутну форму. Схожа на студійний або концертний підсилювач. Загальний зовнішній вигляд стриманий. Без кричущих або зайвих елементів.

фото зовнішній вигляд колонки збоку Fenda T2

Увагу вона привертає з першого погляду, через свої розміри 391х331х574 мм. Зверніть увагу висота - 574 мм.

фото розмірів колонки Fenda T2

Загальна вага колонки 13 кг.

Корпус чорного кольору, з матовим напиленням, на якому не залишаються відбитки пальців. На передній частині колонки динаміки закриті металевим грилем.

Конструкція

Корпус виконаний з деревини (МДФ), декорований пластиковими вставками на панелі управління і в місцях кріплення ручок. Присутня виділена поличка у верхній частині, щоб покласти смартфон або планшет.

фото полички на колонці для телефону Fenda T2

Розглянувши ближче, ви побачите, що корпус зібраний гідно. Всі елементи виглядають ідеально, деталі підігнані добре. Вже за зовнішнім виглядом помітно, що колонка легко перенесе транспортування на дачу або переміщення по вулиці.

фото колонки з ручкою і коліщатками Fenda T2

Щоб максимально спростити транспортування колонки, виробник передбачив ручки на бічній поверхні, а також коліщатка і висувну ручку у верхній частині, по конструкції нагадує валізу.  

Зручність використання

Можна здійснити кількома способами управління колонкою, ви можете вибрати який вам подобається більше: через пульт, з додатку Fenda для iOS або Android або на панелі керування у верхній частині.

фото панели управления колонки Fenda T2

Як бачите, тут розташований LCD дисплей, ручки регулювання гучності та ВІДЛУННЯ мікрофона, кнопки перемикання, а також індикатор заряду батареї.

Функціональність акустичної системи

В першу чергу акустика Т2 - це колонка для виїзду на природу, для проведення заходів і караоке. У ній передбачено безліч способів відтворення через USB, AUX, Bluetooth.

фото кнопок управління колонки Fenda T2

У верхній частині колонки розташована поличка, на якій можна розмістити невеликий ноутбук, планшет або смартфон. Ви можете використовувати колонку для підзарядки гаджетів чи просто розташувати там пристрій, щоб вибирати композиції для відтворення.

фото зарядка телефону від колонки Fenda T2

Для бездротового підключення достатньо активувати Bluetooth на колонці та вашому пристрої. Щоб отримати повний перелік функцій, можете встановити на свій смартфон фірмовий додаток, через нього ви зможете не тільки включати музику, але і регулювати гучність, вибирати джерело відтворення. Бездротове підключення стабільне, без втрат і сторонніх шумів. Дальність відтворення до 15 м    

Гідно оцінять акустику любителі співати караоке. У комплекті йде бездротової мікрофон і можна підключити ще один провідний. Для того що б співати вам не потрібно проводити додаткових маніпуляцій, варто тільки підключити мікрофон і ваш голос буде звучати спільно з твором. Для настройки звучання мікрофона необхідно взяти пульт, де регулюється сила ЕХО, гучність голосу через мікрофон. За функціоналом колонка підійде як для веселого проведення часу, так і для озвучування на семінарах, конференціях офіційних урочистостях.

Оцінимо звучання!

Загальна потужність акустики 30 Вт. Звучить вона голосно і впевнено, її запасу потужності вистачить для великого приміщення або великої вечірки на природі.

Формат портативної акустики 2.1 - в корпусі розташовані два динаміка 3 дюйма і великий низькочастотний підсилювач діаметром 10 дюймів. Звучить акустика чисто і приємно, не хрипить і не деренчить. Її стихія відтворення музики для дискотеки на природі або що б підсилити звучання фільму при перегляді з друзями. Де б ви не знаходилися з колонкою вас точно почують. А якщо захочете соковитішого звучання можна скористатися еквалайзером - і налаштувати звучання більш точно.

Як довго музика звучить?

У колонці встановлений Li-ion акумулятор, який забезпечує до 8 годин безперервного звучання на середній гучності. Якщо ж у вас є поруч розетка, то ви можете підключити колонку до неї і вона буде грати і заряджатися. Хотіли б відзначити, якщо ви плануєте тривалий час не використовувати колонку, зарядіть повністю батарею і періодично раз в 2 місяці, підключайте для підзарядки до мережі, щоб зберегти її ємність і працездатність.  

За матеріалами: "itc.ua"