Влаштуй своє свято з мобільною колонкою F&D T2

Хочемо познайомити вас з новою портативною акустичною системою F&D T2

Як часто хочеться організувати свою вечірку на природі або на пляжі, де може не бути розетки для підключення аудіосистеми, а портативна колонка буде занадто тихою.

Якісне звучання забезпечить мобільна колонка F&D T2. Корпус виконаний у вигляді дорожньої валізи на коліщатках, що дозволить привезти її в будь-яке місце.

фото колонки на коліщатках Fenda T2

Зовнішній вигляд Fenda T2

Колонка має досить значний розмір, але завдяки телескопічній ручці і коліщаткам, ви легко її перевезете до місця призначення.

Передня панель закрита металевим грилем. У верхній частині колонки розташовані елементи управління, індикатори заряду батареї, підключення Bluetooth, роз'єми для підключення мікрофону або гітари, SD-карти, USB-флешки. Так само у верхній частині розташована ніша в яку можна розмістити планшет або телефон.

фото як виглядає акустика Fenda T2

У комплекті з колонкою йде бездротовий мікрофон, з його допомогою ви можете влаштувати справжнє караоке, або організувати свій власний вокальний концерт.

Загальна вага колонки 12,6 кг.

Звучання акустики

За звучання відповідають низькочастотний динамік 10 "і високочастотний динамік 3". Загальна потужність 60 Вт., Достатньо, щоб насолоджуватися музикою на відкритому просторі. Звук чистий і насичений, на високій гучності не хрипить і не захлинається.

Bluetooth версія 4.2 дозволить легко підключитися до колонки з планшета або телефону. Дальність прийому до 15 метрів.

За допомогою фірмового додатку Fenda для Android або IOS ви можете управляти колонкою і звучанням.

колонка з вбудованою батареєю Fenda T2

Вбудована батарея забезпечить до 8 годин безперервного звучання. Також від колонки ви зможете зарядити свої мобільні пристрої.

Якщо ви хочете здивувати гостей і любите влаштовувати вечірки на природі, колонка F&D T2 створена для вас. Забезпечте якісне гучне звучання, до 8 годин на одному заряді. Співайте з друзями караоке, і насолоджуйтесь прекрасним звучанням.