Дивовижна портативна колонка F&D W18BT Swan

Портативна колонка поєднує в собі 360 градусну подачу звуку, середню гучність і тривалий час автономної роботи на одному заряді. Колонка виконана у вигляді не великої міцної сфери. Буває в чорному або білому кольорі. До нас на огляд потрапила біла колонка.

Біла колонка Fenda W18BT Swan

Дизайн

Розмір F&D  Swan (W18BT)80 × 83 × 83 мм, дозволяє зручно розташувати колонку на робочому столі, журнальному столику. Завдяки не великим розмірам її зручно носити з собою в сумці або рюкзаку.

Не дивлячись на свої скромні розміри, вага колонки складає 380 грм. або 600 грм (в залежності від моделі), носити її з собою зручно. Завдяки міцній конструкції колонка не зрушується з місця і не рухається по поверхні на повній гучності.

Сенсорні кнопки управління розташовані на верхній частині акустики. З'єднуватися по Bluetooth колонка може з двома пристроями одночасно, але відтворення музики буде з одного джерела.

Єдиний порт на колонці, USB роз'єм, через який її можна заряджати. При низькому заряді батареї, поруч з ним засвічується червоний індикатор, і подається голосове повідомлення про низький заряд батареї, кожні 15 хв.

Стильна колонка Fenda W18BT Swan (Фенда)

Налагодження та звучання

Сполучення з пристроєм просте, і не вимагає зусиль. Для з'єднання з пристроєм необхідно включити Bluetooth на вашому пристрої і на колонці, і вибрати у себе на пристрої FENDA Swan. Пароль не потрібний. Пристрій використовує Bluetooth версії 4,0, який споживає менше заряду, ніж попередні версії.

F&D Swan (W18BT) розроблений для програвання музики на 360 °. Завдяки конструкції 2 дюймового динаміка звук рівномірно розподіляється у всіх напрямках.

Оточення звуку працює добре, але не вистачає басів. Вона відмінно підходить для прослуховування спокійних мелодій на невеликій гучності.

У колонці встановлений літій-іонний акумулятор на 700 мАг. На тесті нам вдалося перевірити, що при гучності програвання 80% його вистачає на 6 годин, а при 50% гучності на 8 годин. Перед тим як вимкнутися колонка кілька разів голосової підказкою вказала на низький заряд батареї.

фото колонки з акб на 700 мАг музика 6 годин Fenda W18BT Swan

Висновки:

Форма і не великі розміри основні переваги портативної акустики F & D Swan (W18BT). Колонка не зрушується з рівної поверхні під час відтворення музики. Має якісні матеріали та міцний корпус. Завдяки не великій вазі є змога брати колонку завжди з собою в сумку або рюкзак. На жаль при відтворенні музики на максимальній гучності, звук спотворюється, не вистачає басів. Але якщо вам потрібна колонка в офіс або для будинку, вона ідеально підійде.

фото колонки для офісу Fenda W18BT Swan

За матеріалами: "goodgearguide"