Створюємо домашній кінотеатр разом з F&D T-200X

F&D T-200X, акустична система 2.1 складається з сабвуфера і колонок, ідеально підходить для створення домашнього кінотеатру. Вибравши цю акустику ви отримаєте багато функцій і цікаве рішення звуку в будинку.

Акустика Fenda T-200X для фільмів

Технічні характеристики:

  • Загальна потужність 70 Вт (35 Вт сабвуфер + 17,5 Вт х2 колонки)
  • Діаметр динаміків: сабвуфер 8 ", сателіти 2"
  • Корпус сабвуфера МДФ, сателіти пластик
  • Bluetooth 4.0, SD / USB-рідер, FM-радіо
  • Світлодіодний дисплей, Світлодіодне підсвічування

Одне з цікавих варіантів розв'язання акустики, можливість використання колонок в горизонтальному або вертикальному положенні. Для установки вертикально до нижньої частини колонки необхідно одягнути підставку, для горизонтального розміщення колонки з'єднуються між собою, утворивши саундбар. Можливість змінювати положення колонок, особливо актуально в невеликих квартирах, при перестановках і переїздах, коли буває важко знайти достатньо місця для великої акустичної системи.

Хар-ки акустики Fenda T-200X

Сателіти акустичної системи

виконані з якісного пластику, з'єднуються легко, подряпини залишити на них складно, і це додаткових плюс.

Сабвуфер

виконаний з МДФ, на передній панелі розташований світлодіодний екран на який виводитиметься інформація про джерело відтворення. Поруч з дисплеєм розташовані кнопки управління: живлення, зміна джерела звуку, Bluetooth, попередня пісня / гучність, відтворення / зупинка / сканування радіо, наступна пісня / гучність. Передня панель оздоблена решіткою з настроюваною підсвідкою. Можна вибрати один колір або включити автоматичне перемикання кольорів: зелений, синій, червоний, фіолетовий. Можна регулювати яскравість підсвічування або вимкнути її повністю.

настройка підсвічування для акустики Fenda T-200X

Як ви можете здогадатися, основні роз'єми і регулятори розташовані на тильній стороні сабвуфера. У нас тут, два регулятора- бас і високих частот, антена, аудіо вхід / вихід і виключення живлення.

регулювання басів для акустики Fenda T-200X

F&D T-200X оснащена модулем Bluetooth v 4.0, який дозволяє нам підключатися до будь-якого пристрою. Для тесту підключився по Bluetooth до телевізора, з'єднання було стабільним, можу визнати що це зручно і не вплинуло на якість звуку. Дальність для підключення 15 м. Цілком достатньо для квартири або приватного будинку.

Bluetooth 15м для акустики Fenda T200X

Відтворення з USB-флешки і SD-карти

працює без нарікань.

Пульт (ДУ)

стандартного зовнішнього вигляду, дозволяє перемикатися між джерелами звуку, налаштовувати гучність і підсвічування, керувати системою дистанційно, не підходячи до неї зайвий раз.

пульт управління для акустики Fenda T200X

Сучасні телевізори не можуть забезпечити якісне звучання, і завжди рекомендую підбирати до них саундбари або колонки. Акустична система F&D T-200X дійсно гарне рішення для домашнього кінотеатру.  Звуку досить навіть для великої кімнати. Звук чіткий і без спотворень на високій гучності. Єдиний мінус, що динамік сабвуфера направлений вниз, що може не сподобатися вашим сусідам.

Компактні розміри системи, дозволять зручно її розташувати і насолоджуватися живим звучанням. 

За матеріалами: "pangadzet.com.pl"