Представляємо яскраву і оригінальну настільну акустику F&D F550X

F&D F550X - це акустична система 2.1, з оригінальним підсвічуванням і безліччю корисних функцій. Складається з сабвуфера і двох сателітів. Загальна потужність 56 Вт.

фото зовнішнього вигляду акустика Фенді F550X

Корпус сабвуфера

зроблений з деревини (МДФ), колонок з якісного матового пластика.

фото корпусу колонки Fenda F550X

Кубічної форми сабвуфер на передній частині декорований ришіткою під якою прихована підсвідка. Коли акустика підключена до мережі - на підсилювачі загоряється буква Х. Виглядає дуже стильно і не нав'язливо.

фото оригінальна підсвітка колонки Fenda F550X

У верхній частині розташувався не великий дисплей, на якому відображається режим роботи, номер треку або частота FM-станції.

фото дисплей акустики Fenda F550X

Роз'єми підключення,

регулятори баса, високих частот і кнопка включення / вимикання винесені на зворотний бік сабвуфера.

Роз'єми підключення акустики F550X fenda

Кнопки управління і слот підключення USB флешки і SD карти на бічній панелі підсилювача. Ви можете підключити обидва носія і пультом переключаться між ними.

фото акустика F550X fenda для USB флешки SD

Акустична система F&D F550X може відтворювати всі популярні формати MP3 і MP4. Для користувача буде зручним бездротове підключення Bluetooth. Колонки обладнані NFC точкою для моментального підключення.

фото акустика F550X fenda для MP3 і MP4

Якщо Вам подобається слухати радіостанції, ви точно оціните приймач цієї моделі. Він дозволяє поліпшити прийом і посилити звучання. Також дозволить зберегти до 100 станцій в пам'яті пристрою.

А як же звучать колонки? Ви будете приємно здивовані насиченим і реалістичним звуком. Навіть на повній гучності немає спотворень і хрипів. Вони прекрасно озвучують як класичні твори, так і фільми, серіали ігри.

Завдяки своїм функціям і інтерфейсам, акустика підійде як єдина домашня система для ТВ, ноутбука або смартфона.

Потужність акустики - 56 Вт, досить для середньої квартири або приватного будинку, навіть для озвучування не великої вечірки.