Огляд оригінальної настільної акустики F&D F580X

Нова акустична система 2.1 F580X від компанії Fenda, являє собою вдале поєднання функціональності і демократичною вартості.

фото зовнішнього вигляду акустика Fenda F580

Зовнішній вигляд F580X

Колонки упаковані в барвисту велику коробку. В якій ви знайдете крім самої акустики - пульт, кабелю підключення і технічну документацію.

фото упаковки акустика Fenda F580

F&D F580X - це акустична система 2.1, складається з великого підсилювача з підсвічуванням і сателітів. Мені здається, підсвічування одна з найкращих які я бачив. Вона не нав'язлива і не яскрава, пульсує в ритм музиці, а якщо ви від неї втомилися, то можна знизити яскравість світіння або повністю вимкнути.

фото акустика з підсвічуванням Fenda F580X

Усилитель стоит на высоких ножках, так как в нижней части у него расположен динамик 8 дюймов. При проигрывании он пульсирует и имеет достаточно большой ход, рекомендую устанавливать сабвуфер на полу без ковра.

фото підсилювач акустики на високих ніжках Fenda F580X

На передній частині розташований маленький дисплей і кнопки управління. У списку буде відображено режим відтворення номер треку або частота станції.

фото дисплея і кнопок управління для акустики Fenda F580X

Динаміки акустичної системи

Пластикові колонки обладнані широкосмуговими динаміками діаметром 3 дюйми і твітерами з тканинним дифузором. Це дозволило добитися гармонійного і приємного звучання, а також значно збільшити гучність.

фото широкосмугових динаміків акустики Fenda F580X

Хотілося б відзначити, особливість системи - управління з фірмового мобільного додатка. Для цього користувачеві необхідно завантажити і встановити на смартфон додаток Fenda для Android або IOS. З його допомогою ви зможете керувати відтворенням, гучністю і підсвічуванням.

додаток Fenda для Android або IOS

картинка додаток Fenda для Android або IOS

Технічні характеристики

В колонках використовується імпульсний перетворювач напруги замість трансформатора. Це дозволяє отримати високу потужність. При такій побудові з'являється фонової шум.  

Підсилювач побудований за класичною схемою з використанням мікросхем TDA2030. Модулі радіо, USB рідера, Bluetooth розташовані на окремих платах і з'єднані з основною.

Мікросхема TDA2030 Fenda F580X

Тестування

Ми провели заміри звучання і проаналізувавши амплітуду, хочемо зазначити, що у акустичної системи F580X непогана середина і високі частоти. Сабвуфер підключається з самого низу, створює полку звучання, без різких піків і спадів. В цілому звучання насичене і гармонійне. 

Колонки відмінно підійдуть для комп'ютера, і впораються з озвучуванням ігор, фільмів і серіалів, а також для прослуховування музики різних стилів.

Оригінальне підсвічування прикрасить домашній інтер'єр, створить атмосферу, під музику вона приємно пульсує і переливається, при необхідності її можна вимкнути.

За матеріалами: "news.21.by"