Літній настрій з Bluetooth колонкою F&D W12

Портативна колонка (переносна, мобільна) W12, відрізняється яскравим зовнішнім виглядом, виконана з якісного пластику, з прогумованими вставками. Корпус зібраний якісно. Поєднання червоного і сірого кольорів, вигідно підкреслюють спортивний стиль.

Корпус колонки W12

додатково захищений від попадання вологи і бризків.

Вологозахищена колонка Fenda W12

Цікавим рішенням на наш погляд було додати уздовж колонки червоний еластичний провід. Який можна зрушувати, і використовувати для кріплення колонки, на природі під час відпочинку, чіпляти за нього колонку на рюкзак або велосипед, та й просто повісити на руку, під час прогулянки, і колонка не буде вам заважати.

Колонка на рюкзак Фенда W12

Усередині колонки

перебуває літій-іонний акумулятор на 1500 мАг, який дозволяє прослуховувати музику до 6 годин на одному заряді.

Потужність портативної акустики 8 Вт, це вагома цифра для такої мініатюрної колонки. Два динаміка по 4 Вт, діаметром 1,75 дюйма, дозволяють відтворювати музику голосно, навіть на повній потужності звучання не спотворюється і не хрипить.

колонка F & D W12 з АКБ на 1500

Відтворювати музику через нього можна трьома способами: зі смартфона через Bluetooth, з карти Micro SD, підключивши колонку через AUX вхід.

AUX вхід для колонки F&D W12

Колонка вологозахищена

з гумовими вставками, і їй не страшний дощ або бризки, але ми не рекомендуємо опускати її в воду повністю.

Колонка для дощу F&D W12

Тепер поговоримо про головне — якість звучання.

Нас дійсно здивували якість і гучність колонки. Не дивлячись на свої маленькі розміри, динаміки видають гучне звучання, яке припаде до смаку любителям слухати гучну музику яким мало гучності в навушниках або телефоні. Баси соковиті і високі, якість відтворення на високому рівні, на повній гучності.

Заряду акумулятора

нам вистачило на безперервне прослуховування музики протягом 8 годин на неповній гучності, що вельми непогано більш ніж заявлено виробником.

Колонка з батареєю на 8 год F&D W12

Вологозахищена портативна колонка F&D W12, незамінна річ у будинку, на дачі або на прогулянці. Порадує меломанів якісним і гучним звучанням. Завдяки еластичному шнуру, який проходить уздовж корпусу її зручно нести або чіпляти під час відпочинку.  

За матеріалами: "wujek-gadzet"