Колонки F&D V620plus створять настрій для робочого дня

фото 1 V620plus

У цьому огляді ми познайомимося з бюджетною моделлю колонок 2.0 для ноутбука або ПК - F&D V620 Plus. Вибираючи таку модель, користувач, як правило, не очікує отримати Hi-Fi звучання в маленькому корпусі. Однак дана модель змогла нас здивувати не тільки приємним зовнішнім виглядом, але і гідним відтворенням. Зовні вони виглядають як правило, але тільки до того часу як ви їх підключіть.

картинка 1 V620plus

Зовнішній вигляд

У момент коли берете коробку в руки, ви розумієте що виробник постарався зробити покупку приємною. Акустика упакована в якісну коробку магнітним замком, таку упаковку частіше використовую для смартфонів. Ми зіткнулися вперше з такою коробкою у акустики.

Виглядають колонки на робочому столі не зазвичай. Корпус має форму конуса, нагорі розташований логотип. Динаміки закриті грилем. Всі елементи підігнані акуратно, немає відчуття дешевого товару. У нижній частині розташована легка, приємна підсвітка. Вона робить акцент і виглядає дуже гармонійно, не різка і не відволікає вчасно роботи за ноутбуком.

фото 1 V620 plus

Швидше за все всередині є додаткові обважнювачі, так як колонки для свого розміру важать багато. Гумові ніжки дозволяють акустиці стійко стояти на столі, не ковзати і не переміщатися.

Включаємо музику

Модель змогла нас порадувати звучанням. Гучність більше ніж у смартфона або ноутбука. Це досягається завдяки використанню технології AAS (acoustic air spring). Звучання насичене і об'ємне. Відтворення звучить живо і реалістично, чого точно не очікуєш від звичайних колонок для робочого місця.

Ми тестували колонки для різних стилів музики та перегляду фільмів. І залишилися задоволені результатом. Ви легко їх можете взяти з собою на природу для озвучування фільмів на ноутбуці або прослуховування музики.

картинка 1 V620 plus

Ми хотіли б відзначити приємне для користувача співвідношення ціни і якості колонок. Серед колонок в такий же ціновій категорії вони вигідно відрізняються якісною збіркою, продуманої упаковкою, відмінним звучанням і красивим зовнішнім виглядом. Підсвічування в нижній частині виглядає в єдиному стилі з корпусом, не відволікає і прикрашає робоче місце.