Як правильно вибрати найкращий саундбар?
Перегляд фільмів і телепередач навіть на сучасному телевізорі не дасть повною мірою відчути всю картину звукового оформлення, адже вбудована акустика відтворює відносно вузький діапазон частот, до того ж вона має лише 2 канали. Саундбари належать до класу домашніх акустичних систем, і дають можливість отримати справжнє задоволення від якісного відтворення звуку, перетворюючи звичайний телевізор на справжній кінотеатр. Сучасні моделі саундбарів діляться на 2 класи: просто звичайні виносні динаміки ТБ та звукові проектори, здатні сформувати цілісну звукову картину у 3D-форматі.
Основне для саундбару - забезпечення об'ємного звукового поля з ширшим діапазоном частот, ніж у звичайних динаміків ТБ.
Компактні звукові панелі Fenda Audio здатні працювати з будь-якою сучасною ТБ та цифровою технікою, яка є в кожному будинку: підключення здійснюється через аудіокабель, Wi-Fi чи Bluetooth. Особлива конструкція елементів саундбару та оптимальні розміри динаміків дозволяють отримати реалістичне звучання, створюючи ефект присутності для глядача: якщо на екрані пролітає літак, то Ви почуєте його гул прямо над собою. Компанія Fenda Audio завжди славилася своїми акустичними системами Hi-End сегмента, тому їх вибирають не тільки аудіомани-початківці, але й поціновувачі якісного звуку, які знаються на всіх нюансах звукового обладнання.
Сучасні технології для Вашої оселі
Будь-яка людина, яка хоч трохи знається на аудіотехніці, помітить, що правий і лівий канал саундбару розташовуються один від одного на невеликій відстані, що значно послаблює стереоефект. Для усунення цього недоліку в акустиці Fenda Audio використовується ряд технологічних рішень, що дозволяє значно покращити загальне звукове оформлення:
- Різне орієнтування бічних та фронтальних динаміків, внаслідок чого звукові хвилі відбиваються від стелі та стін приміщення, створюючи «віртуальні» бічні колонки. Якість звучання в цьому випадку залежить від форми та розміру кімнати.
- Використання кількох колонок для кожного каналу. Динаміки встановлюються у певних місцях, при цьому в одному з них звук йде у протифазі, що дозволяє збільшити відстань між реальними та «віртуальними» колонками.
З яких елементів складається саундбар?
Звукові панелі оснащуються програвачем, аудіопроцесором та кількома динаміками (зазвичай від 4 до 16). Також у комплект може входити окрема бас-колонка (сабвуфер), динаміки розташовуються під різними кутами, завдяки чому звукові коливання поступово «наповнюють» кімнату. Аудіопанелі Fenda Audio комплектуються додатковим сабвуфером, який здатний видавати велику потужність практично без спотворень.
Параметри звукових панелей
Перед вибором саундбару слід уважно вивчити всі характеристики, адже тільки в цьому випадку покупець може розраховувати на якісне відтворення звуку у тому чи іншому приміщенні:
- Потужність. Ключовий параметр, який впливає на рівень гучності звуку в кімнаті. Саундбари Fenda Audio відрізняються від аналогів високою вихідною потужністю, дозволяючи використовувати техніку навіть у приміщеннях великої площі. Для комфортного звучання не слід підвищувати рівень гучності вище 70%.
- Габарити. Звичайний саундбар має конструкцію у вигляді довгої вузької колонки, яка встановлюється горизонтально біля телевізора на підставці або стіні. В ідеалі довжина акустичної панелі має збігатися із шириною телевізора.
- Інтерфейси передачі. Сучасні моделі аудіопанелей підтримують з'єднання через Wi-Fi та Bluetooth, завдяки чому користувач може повністю відмовитись від звичайних кабелів. У деяких моделях є функція відтворення інтернет-радіо та музики з різних музичних сервісів. Аудіосистеми Fenda Audio оснащені всіма необхідними інтерфейсами, що дозволяє користувачеві підключати пристрій до джерел звуку.
- Частотний діапазон - далеко не всі акустичні панелі здатні відтворювати повний спектр частот, які чують вух людини (20-20000 Гц), проте лише деякі люди здатні помітити різницю. Саме тому не слід «гнатися» за моделями з широким діапазоном частот, що відтворюються, адже більшість людей їх просто не чує.
- Матеріал виготовлення корпусу. Дерево та МДФ – основні матеріали, що використовуються для створення саундбарів середнього цінового сегменту. Більш дешевий пластик та алюміній мають досить погані параметри звукопоглинання, при цьому на високій гучності корпусу з цих матеріалів починають резонувати, вносячи суттєві спотворення у загальну звукову картину.
- Тип аудіосистеми. Перша цифра у позначенні саундбару показує кількість колонок, друга цифра інформує про наявність підсилювача. Рекомендується вибирати аудіосистеми формату 2.1, 3.1 або 5.1: у цьому випадку досягається оптимальне співвідношення «ціна-якість», дозволяючи покупцеві придбати якісний саундбар за прийнятні гроші.
Це цікаво: моделі з вихідною потужністю звуку до 100 Вт підійдуть для кімнат невеликої площі (20 кв. м), потужніші аудіопанелі (від 120 до 150 Вт) здатні створити достатній рівень гучності звуку навіть у великих приміщеннях (50-100 кв.м) ).
Поради щодо вибору звукових панелей
Саундбари стануть справжньою знахідкою для тих, хто прагне безлічі проводів, які використовуються при побудові звичайної акустичної системи. Бездротова передача даних – сучасний спосіб з'єднання аудіопанелей практично з усіма пристроями, які, напевно, є в кожному будинку. Якісний звук при мінімальних габаритах – основна перевага саундбарів перед класичними аудіосистемами, тому їхня популярність зростає з кожним роком.
- Покупці, які хочуть придбати якісний саундбар, повинні враховувати площу приміщення, в якому планується використовувати цю техніку: якщо потужність акустики буде недостатньою, загальний рівень звучання в кімнаті буде мінімальний.
- Не варто вибирати дешеві моделі, тому що якість звуку, що видається такими аудіопанелями, буде відверто поганим, що перешкоджатиме отриманню задоволення від прослуховування музики або перегляду ТБ.
Варіанти вибору моделей саундбарів Fenda Audio
Якісні саундбари Fenda Audio є золотою серединою серед акустичних панелей, тому їх обирають сотні тисяч людей по всьому світу. Для невеликих кімнат можна чудово підійдуть моделі Т160-Х і Т280, у великих приміщеннях найкраще виявлять потужніші Т360-Х і Т388, які здатні видати пристойний рівень гучності. Кожна модель має "на борту" всі необхідні інтерфейси, що дозволяють без проблем підключатися до телевізора, смартфона або ПК. Сьогодні покупці з України можуть придбати продукцію Fenda Audio в різних мережевих та офлайн-магазинах: доступна вартість аудіопанелей і тривалий термін гарантійного обслуговування дозволяють придбати аудіотехніку, що дійсно стоїть, створюючи у своєму будинку справжній кінотеатр, в якому можна буде дивитися улюблені фільми та телепередачі всією родиною.Пориньте у чарівний світ звуків разом із саундбарами Fenda Audio!