F&D T80U — акустична система для караоке

Останнім часом з'явилося багато нових моделей масивних підлогових акустичних систем 2.0. Про одну з таких моделей ми розповімо в цьому огляді.

фото T80U

Ми протестуємо і розповімо вам наші враження про багатоканальної акустики F&D T80U. Модель виконана в класичному, прямокутному дизайні. Це вдосконалена версія колонок F&D D-80. У новинці були додані такі функції: радіоприймач, підключення музики з флешки і караоке на два мікрофони. Що дозволяє акустиці стати універсальною розважальною системою для будинку.

Упаковка і комплектація

Колонки поставляються у великій коробці. Крім самої акустичної системи ви знайдете кабелі підключення і харчування, пульт, технічну документацію.

Зовнішній вигляд

картинка 2 T80U

Акустика висотою до метра виготовлено у формі паралелепіпеда. Колір корпусу під дерево. Сам корпус розташувався на п'єдесталі, що необхідно для зменшення рівня вібрації на максимальній гучності. Корпус жорсткий виготовлений з плит МДФ товщиною 12 мм.

Динаміки на передній частині закриті тканинним грилем на пластиковій основі. За звучання відповідають низько, середньочастотні динаміки і пищалки. Всі динаміки розташовані так що б забезпечити максимально об'ємне звучання.

картинка T80 U

Твітери з тканинними куполами, працюють в широкому діапазоні частот і привносять в звучання додаткову деталізацію.

Всередині корпус колонок розділений перемичками, виділено окреме місце для СЧ-ВЧ динаміків. Основний простір виділено під динамік сабвуфера. Динаміки підсилювача і фазоинвертора виходять на бічну поверхню колонок.

foto T80 U

На лицьовій частині активної колонки знаходиться дисплей і сенсорна панель управління. На дисплеї відображається режими роботи, номер треку або частота радіостанції. За допомогою сенсорної панелі ви можете перемкнути джерело звучання, запустити і зупинити відтворення треку, налаштувати гучність. Однак набагато більше налаштувань через пульт дистанційного керування. Однією з приємних особливостей моделі - здатність запам'ятовувати налаштування при відключенні харчування. Після вмикання та вимикання вам не доведеться заново налаштовувати гучність, режим відтворення.

foto 1 T80U

На бічній панелі поміщені роз'єми для підключення двох мікрофонів, USB, SD карти, а також ручки регулювання тембру і гучності мікрофонів.

Пристрій електротехнічної частини

Відкрутивши задню кришку, ми можемо побачити імпульсний перетворювач замість трансформатора. Це рішення дозволило отримати високу потужність без спотворень навіть на високій гучності.

Підсилювач, побудований на мікросхемі TDA7498, яка забезпечує 100 Вт на канал. Що дозволяє нам з упевненістю сказати, що заявлена ​​загальна потужність акустики 120 Вт, цілком реальна.

Враження від звучання

Провівши заміри можемо відзначити, що F&D T-80U починає грати від 40 Гц і відтворює весь діапазон. Підключати додатковий підсилювач для колонок необхідності немає. Вбудовані низькочастотні динаміки справляються на відмінно. 

Акустика забезпечує якісне і глибоке звучання, з проробленою деталізацією. Запасу гучності вистачає для озвучування великого приміщення. При перегляді фільмів, особливо добре розкривається підсилювач, у відповідальні моменти баси валять як в кінотеатрі.

Функція караоке і можливість підключення двох мікрофонів, дозволить влаштувати вдома веселу вечірку з друзями або використовувати для озвучування заходи.

Висновки

Рекомендуємо акустику F&D T-80U - для поліпшення звучання для телевізора. Вони подарують вам нові враження при перегляді фільмів і наповнять приміщення чистим звучанням. Крім основної функції колонки можуть використовуватися для домашніх вечірок і просто веселого проведення часу, функція караоке дозволить провести приємно вечір за співом. Зовнішній вигляд акустики прикрасить домашній інтер'єр і гармонійно виглядатиме біля ТВ.