F&D T-60X — оптимальний вибір за вартістю і функціональностю для ТВ

Компанія Fenda (F&D) спеціалізується на виробництві акустичних систем 2.0 для будинку. Представила свою першу підлогову модель T-60X. У цій статті ми розповімо вам про наші враження від використання колонок.

фото акустика F&D T-60X

Розпакуємо колонки

foto комплектація F&D T-60X

У коробці з колонками ми знайдемо кабель живлення і з'єднувальні дроти (2xRCA-mini-jack 3,5 mm, 2xRCA-2xRCA), пульт дистанційного керування, мікрофон, батарейки та інструкція з гарантійним талоном.

Зовнішній вигляд T-60X

картинка F&D T-60X

Модель T-60X виконана в класичному стилі. У домашньому інтер'єрі, поруч з плазмовим телевізором виглядають стильно.  

фото F&D T60X

Корпус колонок зроблений з якісної деревини (МДФ), на передній панелі дисплей і пластикові глянцеві вставки.

картинка 1 фото F&D T60X

На активній колонці розташована панель управління з кнопками і LED-дисплеєм. На якому відображається джерело відтворення, номер треку, частота програвання радіостанції. Очікувано, щоб на дисплеї був годинник, але такої функції в колонках немає.

фото FD T60X

Якість матеріалів і самої збірки акустики на гідному рівні, всі елементи підігнані акуратно, немає відчуття дешевизни.

фото 1 FD T60X

Управління та зручність використання

картинки и фото 1 FD T60X

Висота колонок 80 см. Як мені здається-це ідеальний розмір для створення домашнього кінотеатру. Вони не габаритні для розташування в кімнаті і досить високі, що б забезпечити відмінне звучання для телевізора. Загальна вага акустики 19 кг, враховуйте це при виборі місця установки, часто переносити їх з кімнати в кімнату, не зручно.

Не думаю, що вам зручно буде використовувати ці колонки для стаціонарного комп'ютера, все-таки основне призначення цієї моделі - додаток для телевізора поліпшення його звучання.

пульт FD T60X

Керувати відтворенням ви можете з пульта або кнопками на корпусі. Всі елементи класичні на всіх акустичних системах.

Способи підключення та функції

фото колонок 1 FD T60X

Для користувача колонки пропонують кілька способів підключення: OPT, AUX, USB, SD.

фото муз колонок FD T60X

Якщо ви хочете послухати музику зі смартфона можна підключиться по Bluetooth 4.0 і NFC. Ну і звичайно вбудований радіоприймач, з пам'яттю на 100 станцій. 

фото музколонок 1 FD T60X

Крім усього є два роз'єми для підключення мікрофонів. Влаштуйте вдома веселу вечірку з караоке. Слід зазначити, що разом з колонками в коробці ви знайдете один мікрофон, другий необхідно купувати окремо.

Послухаємо як звучать

управление с телефона фото FD T60X

Я тестував акустику разом із телевізором і можу відзначити відмінне та насичене звучання. Зверніть увагу, що розташування та підключення колонок впливає на якість передачі звуку. Для отримання об'ємного звучання необхідно розташувати колонки з двох сторін від ТБ на невеликій відстані від екрану, та направити динаміки на слухача.

управление со смартфона фото 1 FD T60X

Для отримання максимально чистого звучання - рекомендуємо підключення акустики через оптичний вхід. Єдиний мінус, який я помітив - це необхідність настройки високих частот еквалайзером, в настройках за умовчанням вони звучать різкувато.

фото в интерьере FD T60X

Протестувавши акустику на різних стилях музики і способах підключення - дротових, бездротових, можу відзначити звучання приємне і насичене, діалоги звучать розбірливо, вибухи, вистріли гучні і реалістичні.

фото в интерьере 3 FD T60X

Я рекомендую колонки F & D T60-X для створення домашнього кінотеатру.

Скажу ще декілька слів про загальну потужність акустики, виробником заявлена ​​цифра 110 Вт. Акустика дійсно потужна! На повній гучності колонки здатні знести зі столу склянку і викликати ненависть у ваших сусідів.

За матеріалами: "itc.ua"