F&D SPS-630 — доступна двосмугова акустика!

Познайомимо вас з комп'ютерними колонками F & D SPS-630. Це класична стерео пара, відмінно підійде для перегляду фільмів або музики на ПК або ноутбуці.

фото SPS-630

Демократична вартість і приємне звучання

Акустика 2.0 виконана з чорного МДФ. Всі деталі акуратно підігнані і виглядають охайно. Модель має не великі розміри 25 на 18 см. Легко поміститься на робочому місці або на невеликому комп'ютерному столі.

картинка 1 SPS-630

Не дивлячись на те, що це класична акустика, розробники продумали технічну частину і укомплектували модель СЧ і НЧ динаміками. Ви зможете почути наскільки приємніше і глибше звучать улюблені композиції.

картинка SPS630

Збоку, на активній колонці знаходяться регулятори звуку і басів, а також роз'єм для підключення сабвуфера, так що в подальшому ви зможете організувати акустичну систему 2.1. Приємний момент, що настройки гучності і відтворення не скидаються після вимкнення колонок.

Динаміки закриті тканинною решіткою, яку ви можете легко зняти. Під нею розташовані фазоінвертори. Вони мають не типову овальну форму, що дозволило позбутися спотворення звучання. Переднє розташування фазоінвертора дозволяє направити звук на слухача, а також розташувати колонки впритул до стіни без втрати якості звучання.

фото 1 SPS630

Розглядаючи внутрішню будову, варто відзначити якісні компоненти і збірку корпусу.

Підсилювач звучання побудований на фірмових мікросхемах STMicroelectronics - один з найбільших європейських виробників компонентів для акустики.

Звучання акустики

Провівши тестування і виміри, можемо відзначити що якість звучання відповідає заявленим виробником.Колонки грають приблизно від 60 Гц, середній діапазон ± 2.5 дБ, добре прослуховується, верхи не завалені. До чого можна причепитися, на високих частотах можна помітити не велике "бурмотіння". Наша рекомендація для прослуховування - середній рівень гучності, при цьому звучання об'ємне і насичене.

Фазоінвертор забезпечує низькі частоти, налаштований на 80 Гц. Його переднє розташування дозволяє направити звучання на слухача, котре не спотворюється, якщо акустика стоїть впритул до стіни.

При прослуховуванні варто відзначити, в цілому приємну звукову картину. Діалоги звучать природно, мелодії відтворюються об'ємно. За не велику вартість ви отримуєте якісні настільні колонки. Які відмінно впораються зі своєю роллю і дозволять переглядати фільми або слухати музику на достатній гучності без спотворень і хрипів.