F&D A140X — мультимедійна акустика з широкими можливостями

F&D A140X акустика формату 2.1, складається з сабвуфера потужністю 13 Вт і двох колонок по 12 Вт.

сабвуфер 13 Вт Fenda A140X

Для більш глибокого звучання сабвуфер виконаний з якісної деревини (МДФ), а колонки з пластика.

Підключення акустики

Підключити джерела звуку можна одним із зручних для вас способів: Bluetooth, AUX, USB. Bluetooth 4.0 забезпечує стабільне з'єднання до 15 метрів.

сабвуфер з деревини (МДФ) Fenda A140X

Особливості акустичної системи

Не дивлячись на те, що модель відноситься до бюджетних, звучить вона прекрасно, загальна потужність 37 Вт. Одна з переваг, особисто для мене, LED підсвічування сабвуфера, у вечірній час вона створює особливу атмосферу для слухання музики та ігор.

На бічній панелі сабвуфера, зручно розташовані основні кнопки і роз'єми. Ви легко дістанете до кнопки включення / вимикання, регулювання баса, RCA, USB роз'єму. Кнопки вибору джерела звуку, перемикання треків, пауза / відтворення розділені і підсвічуються, ви точно не промахнетеся з натисканням навіть в сутінках.

бічна панель сабвуфера Fenda A140X

Пульт ДУ

Для дистанційного керування призначений пульт. Вам не доведеться підходити до колонок для вибору джерела звучання, перемикання пісень, регулювання гучності, налаштування радіо станцій.

фото пульт ДУ Fenda A140X

Включайте радіо, і насолоджуйтеся звучанням і стабільним прийомом, в пам'яті акустики ви можете зберегти до 100 станцій.

Функціональна і бюджетна акустика F & D A140X, відмінне рішення для будинку, квартири або офісу. Основні переваги колонок, можливість підключення по Bluetooth з телефону, планшета, ноутбука і стильне підсвічування сабвуфера. Загальне враження від звучання відмінне, гучності достатньо, музичні треки звучать насичено, баси глибокі.

За матеріалами: "onetech.pl"