F&D A521 - топова акустика для будинку!

фото 1 A521Ми отримали документи на огляд акустична система F&D A521. Давайте придивимося до неї уважно. Це акустична система формату 2.1 - складається з дерев'яних сателітів і масивного сабвуфера. Впадає в очі розмір підсилювача, він досить габаритний і важкий.

картинка 2 A521

Функції і зовнішній вигляд

В цілому акустика класичного вигляду, прямокутні колонки і квадратний сабвуфер. Виглядає елегантно, доповнить вигляд робочого місця і плазмового ТБ. При установці акустики зверніть увагу, фазоінвертори розташовані на тильній стороні, для гармонійного звучання, їх не варто притуляти до стіни, слід залишити достатньо місця за колонками. Що б акустика не передавала вібрацію і не ковзала на поверхні, в нижній частині встановлені прогумовані вставки.

фото 2 А 521Динаміки на колонках закриті металевими гратами з пластиковим декором.

картинка 1 А 521

Кубічний сабвуфер, так само обладнаний захисною решіткою, що особливо важливо, тому що він найчастіше розташовується на підлозі і його легко зачепити ногою. З захисним грилем навіть якщо ви в нього впретеся ногою, динамік не постраждає.

фото 2 А521

На бічній поверхні підсилювача знаходяться кнопки відтворення і регулятори гучності і басів, роз'єми для підключення колонок, кнопка харчування і панель для підключення USB, SD карти. Завдяки винесенню на боковину органів управління ви отримаєте зручний доступ до них і зможете розмістити сабвуфер впритул до стіни. У даній моделі немає кнопки перемикання між джерелами звучання, акустика автоматично розпізнає джерело і включає відтворення з нього.

картинка 1 А521

Протестуємо колонки

F & D A521 досить чутлива і починає грати від 40 Гц. Звучання узгоджене і рівне навіть на великій гучності приємне. Верхня і нижня межа відповідає зазначеним виробником. Звучання приємне і насичене. Система дуже басиста, завдяки дерев'яному корпусу і великому розміру сабвуфера. Рекомендуємо виставити бас приблизно на середину. Гучності вистачає для озвучування в середньому приміщенні, тому можемо рекомендувати систему не тільки для ПК, але як акустику для ТВ.

Наша думка

Ми отримали задоволення від прослуховування музики і перегляду фільмів разом з акустичною системою F & D A521. Хочеться відзначити якісну збірку і матеріали системи. Якщо у вас достатньо місця для акустики, то ви точно не пошкодуєте вибравши дану модель.