Чисте і насичене звучання кінотеатру для будинку — F&D T-400X

Нова акустична система 2.1 F&D T-400X подарує Вам реалістичне звучання для фільмів або музики.

фото T-400X

Звучання музичних колонок

Акустична система на підлогу, забезпечує широкий діапазон звучання. Якісний звук - це той секретний інгредієнт, який перетворює звичайний перегляд фільму в насолоду тим, що відбувається, як в кінотеатрі.

картинка T-400X

Інтерфейс акустичної системи

Двосмугова АС закритого типу, оснащена фронтальним гучномовцем. Комплект акустики складається з двох сателітів і сабвуфера. Виконано з якісного МДФ, забарвлення під деревину. Комплект буде стильно виглядати разом з плазмовим телевізором. Обладнана модулем Bluetooth 4.0 і NFC для швидкого підключення зі смартфона, планшета або ноутбука.

На передній панелі сабвуфера розташований LED дисплей, на бічній панелі регулювання баса, і роз'єми для підключення мікрофонів, USB, SD карт-рідер.

роз'єми колонки T-400X

Потужність акустики

Загальна потужність системи 100 Вт, сабвуфер 60 Вт, і сателіти по 20 Вт. Двополосні колонки з динаміками по 3 дюйма. Підключіть до акустики 2 мікрофони і насолоджуйтеся караоке з друзями або родиною.

як виглядають колонки T-400X

Потужні колонки мають широкий спектр відтворюваних частот, найдрібніші шуми і шерехи будуть доступні Вам для прослуховування, що збільшить отримане задоволення від перегляду.

Підтримує не тільки MP3, але і WMA. А ще є FM-тюнер, який здатний запам'ятати сотню станцій.