Cаундбар F&D T-360X створить об'ємне звучання для фільмів і музики

У зв'язку з локдауном і карантинними обмеженнями, подивитися фільми в кінотеатрі стає неможливо. Пропонуємо організувати вдома повноцінний домашній кінотеатр з чистим і об'ємним звучанням. Новий саундбар F&D T-360X має компактні розміри, його легко підключити до вашого телевізора через оптичний або коаксіальний кабель. Він прекрасно вписується в домашній інтер'єр і гармонійно виглядає, не відволікаючи уваги від картинки на екрані.

фото саундбара Fenda T-360X в интерьере

Комплектація і зовнішній вигляд акустичної системи

Комплект складається з підсилювача та звукової панелі з середньо і високочастотними динаміками. Звукову панель можна розташувати на тумбі або закріпити на стіні. Загальна потужність акустики 80 Вт.

фото сабвуфер саундбара T-360X

Корпус сабвуфера виконаний з якісної деревини (МДФ). На передній частині під тканинними гратами захований великий динамік на 8 дюймів.

фото динаміків саундбара T-360X

Звукова панель виконана з якісного пластику. Лицьова частина динаміків під металевою решіткою, через яку проглядаються 4 динаміка 2,25 дюймів.

Управління акустикою

На саундбарі розташовані кнопки управління і монохромний дисплей, на якому відображаються режими роботи, назва, номер треку.

фото дисплея саундбара T-360X

Акустична система підходить не тільки для озвучування фільмів, ви можете підключиться до неї по Bluetooth зі смартфона або підключити USB.

Модуль бездротового зв'язку: Bluetooth версія 4.0. забезпечує безперервний зв'язок і якісну передачу на відстані до 10-15 м.

Створіть будинку повноцінний кінотеатр і насолоджуйтеся улюбленими фільмами, серіалами та мультфільмами з реалістичним звучанням.  Запасу потужності акустичної системи F&D T-360X вистачить для озвучування в середніх і великих кімнатах. А додаткові функції дозволять насолоджуватися музикою, підключившись зі смартфона, планшета, ноутбука.

За матеріалами: "meta.vn"