Бюджетна акустика з прекрасним набором функцій — F&D F210X

Пристрій яке потрапило до нас на огляд, це Bluetooth акустика 2.1 F&D F210X. Для тих хто шукає універсальну акустику, в систему доданий FM-тюнер і можливість відтворення з USB флешки.

FM-тюнер з USB в колонках Fenda F210X

У комплект F&D F210X входять дві колонки потужністю 3 Вт і сабвуфер на 9 Вт, З діаметром динаміка 4 дюйма.

Загальна потужність системи 15 Вт, котрого більш ніж достатньо для невеликої кімнати.

Упаковка F210X

фото упаковка колонки Fenda F210X

Акустика поставляється в барвистій коробці. У комплекті з акустикою входить інструкція, гарантійний талон, кабель для підключення 3,5 мм RCA, пульт дистанційного керування батарейки до нього.

фото комплектація Fenda F210X

Зовнішній вигляд

Виглядає F&D F210X - класно. Не дивлячись на свою простоту і пластиковий корпус колонок, система виглядає цікаво завдяки стильній декоративної решітці.

фото зовнішній вигляд Fenda F210X

Сабвуфер

виконаний з якісного МДФ, динамік розташований внизу, а фазоінвертор виведений на центральну панель.

Сабвуфер з МДФ акустика Fenda F210X

У верхній частині сабвуфера розташувалися кнопки управління системою і роз'єм для USB накопичувача. Акустика може відтворювати файли MP3 і WMA. Перемикатися між джерелами можна пультом або кнопками на панелі управління.

ЮСБ акустика Fenda F210X

Є на сабвуфері інформаційний екран.

У кожному сателіті

вбудовані динаміки 2,5 дюйма, з вентиляційним отвором на тильній стороні. Підключатися до сабвуфера потрібно кабелем RCA.

Регулювання баса, відключення / включення живлення і антена розташовані на тильній стороні сабвуфера.

акустичні роз'єми для підключення колонок Fenda F210X

Випробування звучання

Варто зазначити що сприйняття звучання дуже суб'єктивна річ, яка може залежати від типу улюбленої музики, приміщення, якості запису.

Ми перевіряли систему на озвучування

Музичні треки

  • Caribbean Blue - Enya
  • Hey Nineteen - Steely Dan
  • Unfinished Sympathy - D2
  • Axel F - Harold Faltermeyer
  • Hotel California - Eagles

Ігри

  • Overwatch
  • Battlefield 4
  • The Witcher 3

Фільми

  • Тихоокеанський рубіж
  • Божевільний Макс: дорога люті

Акустика показує непоганий діапазон частот на всіх тестованих ділянках. Дуже пристойні для бюджетного сегменту низькі частоти. Хрипів і ззавалів басу помічено не було. Особливо приємно слухати басові треки.

Середній діапазон кілька втоплений, але він дуже добре поєднується з низами. Колонкам 3 Вт. Цілком достатньо для озвучування, дуже багато буде залежати від Вашого приміщення.

акустика Fenda F210X для геймерів

Дуже не погано поводиться акустика під час комп'ютерних ігор, дозволяють поринути в атмосферу гри, баси допомагаю реалістично відтворити вибухи і постріли.

Висновки

Акустика F & D F210X пропонував для тих хто шукає акустичну систему для комп'ютера для ігор і перегляду фільмів, але істотно обмежений у фінансах. За свою ціни Ви отримаєте повноцінну акустику 2.1 з колонками і сабвуфером. Крім усього ви можете відтворювати музику з телефону або планшета по Bluetooth. Основними перевагами системи я б відзначив універсальність і багатофункціональність, а так само пристойне звучання.

За матеріалами: "techporn.ph"