Акустика F&D A320 — улюбленець публіки!

За що користувачі хвалять F&D A320? Все очевидно: модель забезпечує рівень звуку, що задовольняє більшість середньостатистичних слухачів, відмінно виглядає і коштує зовсім недорого. За скромну суму виробник пропонує добротну систему з досить великим сабвуфером і симпатичні повноформатні сателіти. До того ж акустика 2.1 універсальна за своїм звучанням: підходить і для прослуховування улюбленої музики, і для перегляду кіно, і для приємного проведення часу за грою. Виходить такий собі компактний бюджетний універсал.

фото F&D A32

Екстер'єр

Незважаючи на те, що випускається F & D A320 не перший рік, система і зараз відповідає очікуванням покупців: виглядає сучасно і цікаво, а також радує звучанням.

фото F&D A 32

Фактично, дизайнерам і інженерам компанії Fenda з успіхом вдалося заглянути в майбутнє. Динаміки сателітів укладені в пристойні за розміром пластикові корпуси. Виготовлені з високоміцного полістиролу, основні поверхні яких матові, а передні панелі - глянцеві.

картинка 1 F&D A32

Колонки не передбачається вішати на стіну, а для більшої стійкості на столу знизу кожного корпусу приклеєні гумові ніжки-таблетки. Вони високі, тому вібрація «на горизонталь» передається мінімально. На задній поверхні сателітів розташовані фазоінвертори.

Незважаючи на наявність двох сіток, в кожному сателіту встановлено по одному широкосмуговому довгохідному динаміку на гумовому підвісі. Такий хід виробника цілком типовий для даного цінового діапазону.

Кубічний сабвуфер виконаний куди більш потужно.

foto картинка F&D A32

Його корпус зібраний з товстих деревоволокнистих плит, якісно ламінованих чорною плівкою. НЧ-динамік надійно захищений металевою сіткою з сріблястою окантовкою, а всі органи управління і роз'єми підключення зручно скомпоновані збоку.

картинка 1 FD A32

Регулятор низьких частот дозволяє в широкому діапазоні регулювати кількість баса. На бічній стінці сабвуфера розташований фазоинвертор, що має аеродинамічні розширення, що зводить до мінімуму струменеві шуми.

Звучання

Розглянемо частотні характеристики F & D A320. Сателіти грають з типовою нерівномірністю для подібного цінового діапазону, зате зовсім не завалена високочастотна ділянка, що навіть дивно з огляду на використання широкосмугових динаміків. Високих частот досить. Сабвуфер узгоджений непогано і звучить добре. Його АЧХ з піком трохи вище 100 Гц натякає на теоретично можливий прояв ефекту бурмотіння на великій гучності. Втім, це легко відкоригувати, просто зменшивши бас регулятором або еквалайзером джерела звуку. На недолік баса поскаржитися складно.

F&D A320 грає дуже добре, повністю відпрацьовуючи свою ціну. Звук виходить соковитим, але трішки віддаленим від оригіналу, хоча і відразливих відтінків немає. Ці особливості зможе помітити тільки професіонал. Важливо інше. Набір створює комфортне і гучне звучання навіть для великої кімнати. Можна слухати будь-які композиції, дивитися фільми або грати. Тобто, акустика сповна виконує своє призначення.

В підсумку

Якщо ви шукаєте бюджетний (в діапазоні $ 40-45), приємний для ока компактний набір з сабвуфером, щоб зробити звук вашої домашньої системи на порядок якісніше, то F & D A320, без сумніву, стане відмінним вибором.

За матеріалами: "article.techlabs"