Акустична система F&D T-88Х для потужного домашнього кінозалу

Колонки T-88Х в інтер'єрі

Що в коробці з акустикою?

У коробці ви знайдете комплект необхідний для підключення і управління колонками. Там знаходяться: колонки, шнур живлення, шнури 2xRCA-mini-jack 3,5 мм і 2xRCA-2xRCA, пульт, бездротовий мікрофон, інструкція і гарантійний талон.

комплектація акустики Fenda T-88Х

Загальний вигляд

Дизайн даної акустики 2.0 здатний вас здивувати, корпус виконаний з якісної деревини. Передня панель з глянцевого пластику з золотими вставками.

Зовнішній вигляд акустики Fenda T-88 Х

Модель досить габаритна - що необхідно для детального і насиченого відтворення музики. Висота акустики - 95 см і вага 32 кг. При покупці відразу виберіть місце їх установки.

Габарити (розмір) акустики Fenda T-88 Х

Гумові ніжки на нижній частині корпусу, дозволяють надійно стояти акустиці на підлозі, не ковзають і не передають вібрацію.

Два способи управління

Вибирайте спосіб управління який зручний саме для Вас. Крім пульта дистанційного керування ви можете перемикати треки, вибирати джерело звучання кнопками на активній колонці.

дистанційний пульт фото Fenda T-88Х

Мультимедійна акустична система порадує вас набором функцій і варіантами підключення джерел звуку.

акустичні роз'єми для колонок Fenda T-88Х

На задній частині знаходяться роз'єми: HDMI, Coaxial, RCA, оптика, там же розташовані входи для підключення 2-х мікрофонів (jack 6.5). FM-приймач з пам'яттю до 100 станцій, дозволяє зберегти ваші улюблені станції.

акустичні роз'єми Fenda T-88Х

Якщо і цих способів відтворення вам мало, то ви можете включити улюблені композиції з USB флешки. Що б підключиться зі смартфона або ноутбука можете використовувати Bluetooth 4.2 з NFC. Підключення до 15 м. Стабільне, зв'язок не втрачається.

Збирайте друзів і влаштуйте домашнє караоке. Система дозволяє підключити 3 мікрофони (1 бездротоий в комплекті і 2 дротових - необхідно докупити окремо). 

F&D T-88Х відмінно підійде для супроводу конференцій, семінарів, святкових заходів. Bluetooth мікрофон, входить в комплектацію і дозволить проводити заходи, на яких вас буде добре чутно. Дальність прийому мікрофона до 15 м.

А як звучать колонки?

Акустика F&D T-88Х - це система формату 2.0, має вражаючу потужністю 300 Вт. Для квартири такої потужності навіть занадто багато, а ось у великих приміщеннях буде незамінне.

За якість звучання відповідають 4 середні і два низькочастотних динаміки і сабвуфер. Завдяки такій комплектації вихідне звучання стає об'ємним і насиченим. Ви зможете це відчути, розташувавши колонки з двох сторін від плазмового екрану.

современные колонки Fenda T-88Х в интерьере

Основне призначення акустики - це створення домашнього кінотеатру. При перегляді фільмів ви відчуєте всю міць вибухів і пострілів в екшені. Завдяки своїй комплектації колонки добре відтворюють різні типи контенту, діалоги розбірливі та чисті, класична музика звучить неперевершено.

Підводячи підсумок тестування, хочеться відзначити приємний вигляд акустичної системи, якість матеріалів, зовнішній вигляд. Протестувавши їх якийсь час, можу відзначити якісний, зібраний звук, широкі можливості налаштування і в загальному якісне звучання. Так само приємна функція караоке і мікрофон в комплекті, дозволить весело провести час з сім'єю і друзями.

За матеріалами: "itc.ua"